Muzeum
logo Krzemionki

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zamów subskrypcję!

NEWSLETTER

WIRTUALNY SPACER

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ZOBACZ WIĘCEJ PANORAM

Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza wszystkich swoich sympatyków i zwiedzających do odwiedzenia naszych stron na Facebooku. Znajdą tam Państwo aktualności, komentarze, opinie i ciekawostki z życia muzeum. Razem z nami możecie tworzyć ten profil, do czego serdecznie zapraszamy. Wystarczy kliknąć LUBIĘ TO!

facebookfacebookfacebookfacebook

AKTUALNOŚCI

Konkurs na stanowisko dyrektora muzeum

Zarząd Powiatu Ostrowieckiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dzień Dziecka w Krzemionkach

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci z okazji DNIA DZIECKA!

Jeśli masz ochotę spędzić ten radosny dzień w pięknym otoczeniu przyrody Rezerwatu Krzemionki, zjedz śniadanko i przyjedź na godzinę 10:00 do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki (Sudół 135a).

Wolne stanowiska pracy

 Muzeum Historyczno-Archeologiczne poszukuje osób do pracy w charakterze ASYSTENTA MUZEALNEGO i PRZEWODNIKA.

Historia wielkanocnej palmy - sobota w muzeum

Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty pt. "Historia wielkanocnej palmy".

Cudowny świat operetki w Krzemionkach

Ach, co to był za koncert! Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Św. po raz kolejny przygotowało wydarzenie dla miłośników muzyki klasycznej w nieco lżejszym, rozrywkowym wydaniu – tradycyjny koncert karnawałowy pt. „Cudowny świat operetki”.

Koncert karnawałowy

Karnawał to czas, w którym propozycje zimowych balów, koncertów i zabaw przygotowują nas do nadejścia szczególnego okresu. Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowało niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki klasycznej  w nieco lżejszym, rozrywkowym wydaniu. 3 marca odbędzie się koncert karnawałowy – „Cudowny świat operetki”.

Droga do niepodległości - lekcje muzealne

Muzeum Historyczno-Archeologiczne przygotowało specjalną ofertę edukacyjną związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami lekcji.

„Słowem Niepodległa” w Pałacu Wielopolskich

Audycja „Słowem Niepodległa” gościła w Pałacu Wielopolskich – obiekcie wchodzącym w skład Muzeum Historyczno-Archeologicznego. Budynek ten pełnił ważną rolę w historii Ostrowca Świętokrzyskiego. O losach pałacu i jego znaczeniu opowiadała dyrektor muzeum – Ewa Działowska.

 

 

NOC MUZEÓW W KRZEMIONKACH!

Już 18 maja w ramach Nocy Muzeów –  Krzemionki przygotowały dla odwiedzających spotkanie - slajdowisko z podróżnikiem Dariuszem Czerniakiem, zdobywcą Świętej Góry Kalias, jak również niezwykłe, rzadko spotykane nocne zwiedzanie trasy podziemnej. 

 

 

Wystawa UTW - Krzemionki 13 maja 2018

Malarstwo i rysunek znanej ostrowieckiej artystki – Danuty Zofii Słapek oraz fotografie „obiektywem malowane” Andrzeja Bartczaka, miłośnika ptaków, prezentowane będą na najnowszej wystawie w Muzeum w Krzemionkach, która otwarcie odbędzie się już 13 maja. Artystów, prócz fascynacji naturą, łączy wieloletnia praca na rzecz Uniwersytet Trzeciego Wieku przy WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim...

 

Partnerzy

 

realizacja: dwarazy.com