Modernizacja Krzemionek doceniona przez internautów

Dzięki głosom internautów Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki uplasowało się na pierwszym miejscu w województwie świętokrzyskim w Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” oraz na czwartej pozycji w Polsce wśród obiektów kultury. Na nasz obiekt oddano ponad tysiąc głosów.

Do konkursu zgłosiliśmy prace modernizacyjne wykonane w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim poprzez poprawę infrastruktury Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki oraz Pałacu Wielopolskich”.

Projekt „Zwiększenie dostępności do Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim poprzez poprawę infrastruktury Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki oraz Pałacu Wielopolskich” jest realizowany w ramach dofinansowania udzielonego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działanie: 8.1. Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury, dziedzina: kultura i sztuka. Opis projektu znajduje się tutaj.