Kontakt

Muzeum Historyczno-Archeologiczne
w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sudół 135 a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 41 260 55 51 
e-mail: sekretariat@krzemionki.info

NIP 6611033606

Adres na platformie ePUAP
krzemionki/SkrytkaESP

Formularz kontaktowy

    Twoje imię i nazwisko
    Twój adres e-mail
    Temat
    Twoja wiadomości (opcjonalne)

    Kontakty do poszczególnych działów:

    Dyrektor – dr Andrzej Przychodni
    dyrektor@muzeumostrowiec.pl

    Kierownik oddziału Pałac Wielopolskich – Kamil Kaptur
    kamil.kaptur@muzeumostrowiec.pl

    Sekretariat
    Beata Celebańska sekretariat@krzemionki.info

    Dział Archeologii
    Kamil Kaptur kamil.archeo@krzemionki.info, Artur Jedynak artur.archeo@krzemionki.info, dr Szymon Modzelewski szymon.archeo@krzemionki.info

    Dział Historii
    Łukasz Wójcik lukasz.wojcik@muzeumostrowiec.pl, historia@muzeumostrowiec.pl

    Dział Sztuki i Rzemiosła Artystycznego
    Barbara Dzioba (Główny Inwentaryzator) sztuka@muzeumostrowiec.pl, barbara.dzioba@muzeumostrowiec.pl, Wojciech Mazan wojtek.mazan@muzeumostrowiec.pl

    Dział Przyrody
    Łukasz Misiuna lukasz.misiuna@muzeumostrowiec.pl, Magdalena Uryś-Godek magda.rp@krzemionki.info

    Dział Edukacyjno-Promocyjny
    Anna Boroń anna.boron@muzeumostrowiec.pl, edukacja@muzeumostrowiec.pl, Kinga Niekurzak promocja@krzemionki.info,

    Przewodnicy
    przewodnicy@krzemionki.info

    Biblioteka
    Marek Wójcicki biblioteka@muzeumostrowiec.pl, Tomasz Machula biblioteka@krzemionki.info

    Księgowość
    Waldemar Kurek ksiegowosc@muzeumostrowiec.pl, Krzysztof Kitowski krzysztof.kitowski@muzeumostrowiec.pl

    Zamówienia publiczne, przetargi
    Maciej Jaśkiewicz przetargi@muzeumostrowiec.pl, Magdalena Uryś-Godek magda.rp@muzeumostrowiec.pl

    Oddziały Muzeum

    Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki 

    Sudół 135 a
    27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
    tel. 41 260 55 50 (rezerwacja), 41 260 55 51, 41 260 55 52, 41 260 55 53 
    e-mail: sekretariat@krzemionki.info

    Pałac Wielopolskich w Częstocicach

    ul. Świętokrzyska 37
    27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
    tel. 41 265 36 51, kom. 669 970 489
    e-mail:   sekretariat@muzeumostrowiec.pl

    To top