Noc Muzeów w Krzemionkach

13 maja zapraszamy do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki na NOC MUZEÓW.

W programie:

• zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej „unplugged” z przewodnikiem w stroju neolitycznego górnika (zapewniamy elektryczne miniłuczywa; można zabrać ze sobą latarkę)
    wyjścia na trasę o godz. 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 i 23.00 – BRAK WOLNYCH MIEJSC!
  • spotkanie z ogniem w pradziejowej osadzie – pokazy dotyczące różnych aspektów ognia (można zabrać ze sobą prowiant na ognisko)
  • ognisko przy dźwiękach muzyki etno (improwizowana oprawa muzyczna w wykonaniu Tomka Juchniewicza i Marcina Fortuny)

Bilety na nocne zwiedzanie w cenie 2 zł/osoba dostępne w kasie muzeum w dniu wydarzenia. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pod nr telefonu 41 260 55 50 lub 669 970 499 lub mailowo rezerwacje@krzemionki.info. Liczba miejsc ograniczona. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Na ognisko wstęp bezpłatny.