• To wydarzenie minęło.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

10 maja g.10:00 - 16:00

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich ostrowieckie muzeum zaprasza do odwiedzenia obu oddziałów muzealnych i zobaczenia efektów realizacji projektu „Zwiększenie dostępności do Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim poprzez poprawę infrastruktury Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki oraz Pałacu Wielopolskich” dofinansowanego z unijnych środków.

10 maja zapraszamy na podróż do pradziejów do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Tego dnia będzie można poznać to niezwykłe miejsce, będące Pomnikiem Historii oraz wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, dzięki ulgowym wejściówkom dla wszystkich turystów indywidualnych.

Od g. 10 do g. 14 w muzeum będzie można także porozmawiać o możliwościach pozyskiwania środków z UE przy stoisku Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Skarżysku-Kamiennej.

Data:
Godzina: