Zegar i czas – sobota w muzeum

UWAGA! ZAJĘCIA ODWOŁANE!

„Mówią o nim, że leci, płynie, ucieka, chociaż to nie ptak ani też nie rzeka” – bohater tej zagadki będzie tematem przewodnim najbliższej soboty w muzeum na Krzemionkach.

Nowy rok i zmiana daty pokazuje nam upływ czasu. Ale czym właściwie jest czas? Jak i czym można go zmierzyć? Odpowiedzi na pytania poszukamy wspólnie podczas najbliższej soboty w muzeum. Zastanowimy się też czy podróże w czasie są możliwe. Elementem zajęć będzie warsztat plastyczny, podczas którego uczestnicy wykonają swoje zegary.

Zajęcia odbędą się 14 stycznia o godz. 11:00 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a). Koszt: 15 zł/osoba. Zapisy do piątku pod nr telefonu 41 260 55 50 lub mailowo sekretariat@krzemionki.info.