Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Ostrowcu Świętokrzyskim

W ramach jubileuszowej, X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które odbędą się w dniach 12-14 maja 2023 r. Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do udziału w queście muzealnym organizowanym w obu oddziałach MHA – Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki oraz w Pałacu Wielopolskich w Częstocicach.

Uczestnicy gry – odwiedzając siedziby obu oddziałów muzealnych, podczas zwiedzania – będą mogli zmierzyć się z przygotowanymi pytaniami i zagadkami, wykazać się wiedzą na temat dziedzictwa regionu i poznać efekty realizacji projektu Zwiększenie dostępności do Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim poprzez poprawę infrastruktury Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki oraz Pałacu Wielopolskich, dofinansowanego dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego: Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Dla wszystkich, którym uda się sprostać wyzwaniu czekać będą nagrody.

***

Głównym organizatorem DOFE jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Akcja jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.


Zajrzyj koniecznie na stronę www.dniotwarte.eu, gdzie znajdziesz wiele przykładów dofinansowanych projektów.

To top