Paleoolimpiada w Krzemionkach – sobota w muzeum

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca serdecznie zapraszamy wszystkich ojców ze swoimi pociechami do wzięcia udziału w pierwszej krzemionkowskiej PALEOOLIMPIADZIE.

Drużyny będą miały możliwość sprawdzić swe umiejętności w konkurencjach związanych z posługiwaniem się bronią myśliwską z epoki kamienia jak np. rzut oszczepem czy strzelanie z łuku. Ojcowskie teamy będą również próbować swych sił w rozpalaniu ognia pradziejowymi metodami. Zwieńczeniem olimpijskich zmagań będzie ognisko, podczas którego strudzone drużyny będą mogły upiec kiełbaski lub to co upolują podczas konkurencji. Zapewniamy kiełbaskę i wspaniałą zabawę. Nie stawiamy ograniczeń wiekowych.

Olimpiada odbędzie się 22 czerwca (sobota) o godz. 11 na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki (Sudół 135a). Koszt: 15 zł/osoba (ojcowie gratis). Zapisy do piątku 21 czerwca pod nr telefonu 41 260 55 50 lub mailowo sekretariat@krzemionki.info.