Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia

20 lipca g.10:00 - 21 lipca g.18:00

Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki zaprasza na piknik archeologiczny Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia. 20 i 21 lipca na terenie pradziejowej osady odbędzie się już dwunasta edycja tego wydarzenia.

Co na Was czeka? Pokazy archeologii eksperymentalnej, warsztaty i inscenizacje z udziałem rekonstruktorów, prelekcje oraz laboratoria popularno-naukowe prezentujące archeologię i nauki pomocnicze. Udział w Krzemionkowskich Spotkaniach z Epoką Kamienia to niezwykła okazja, by doświadczyć życia codziennego, rzemiosła, sztuki pradziejowej oraz obrzędów i wyjątkowych wydarzeń w życiu prehistorycznych społeczności zamieszkujących niegdyś dolinę rzeki Kamiennej.

Szczegółowy program już wkrótce!

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u, by być na bieżąco -> https://fb.me/e/53uioVuQd

Początek:
20 lipca g.10:00