Ostrowiecki Festiwal Kultury Prehistorycznej i Antycznej

16 sierpnia g.10:00 - 18 sierpnia g.18:00

Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki zaprasza na Ostrowiecki Festiwal Kultury Prehistorycznej i Antycznej. Od 16 do 18 sierpnia po raz czwarty wybierzemy się w podróż w czasie. Czekają na Was: pokazy archeologii eksperymentalnej, warsztaty edukacyjne, inscenizacje i koncerty muzyki etnicznej.

Ostrowiecki Festiwal Kultury Prehistorycznej i Antycznej to wydarzenie plenerowe organizowane w oparciu o połączenie idei przyświecającej Krzemionkowskim Spotkaniom z Epoką Kamienia z projektem Człowiek i Żelazo w pierwszych wiekach naszej ery realizowanym od prawie ćwierćwiecza przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Dziedzictwa Przemysłowego, które wspiera Muzeum w opisywanym działaniu. Formuła festiwalu służy konfrontacji dorobku ludności zamieszkującej okolice Ostrowca w różnych epokach: kamienia, brązu i żelaza.

Szczegółowy program już wkrótce!

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u, by być na bieżąco -> https://fb.me/e/3naS0nVda

Początek:
16 sierpnia g.10:00