Najpiękniejsza jest muzyka polska. Koncert w Pałacu Wielopolskich w Częstocicach

Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na koncert pn. „Najpiękniejsza jest muzyka polska” organizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

13 listopada 2022 (niedziela) o godz. 16:00 w Pałacu Wielopolskich w Częstocicach –
oddziale Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim (ul. Świętokrzyska 37).

Koncert w wykonaniu Joanny Woś (sopran), Ludmiły Worobec-Witek (skrzypce) oraz Artura Jaronia (fortepian i prowadzenie koncertu) w swoim repertuarze zawierać będzie utwory Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, Stanisława Moniuszki, Ignacego Jana Paderewskiego, Mieczysława Karłowicza i Karola Szymanowskiego.

Bilety w cenie 40 zł będą dostępne w kasie oddziału, sprzedaż rozpocznie się w czwartek 3 listopada 2022 r. Istnieje możliwość rezerwacji pod numerem 41 265 36 51 lub 669 970 489.

Liczba biletów jest ograniczona, w przypadku dostępności sprzedaż będzie prowadzona również w dniu koncertu.

Patronat medialny:

Lokalna.TV